7.12.2022r. dziewczęta w kategorii młodziczka rozegrały finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w Mińsku Maz.
W fazie grupowej rozegrały mecze z drużynami:
-SP 85 Warszawa
-SP Szczytno
-SP 14 Mińsk Maz.
Nie straciły bramki i z pierwszego miejsca trafiły do półfinału. Mecz półfinałowy rozegrały z SP Halinów z wynikiem 3 : 2 dla nas. Mecz finałowy graliśmy z drużyną SP Zabrodzie i zakończył się w podstawowym czasie wynikiem 0:0. O wyniku końcowym zadecydowały strzały karne w których dziewczęta z SP Zabrodzie pokonały naszą drużynę 1:0. Łzy rozpaczy otarły srebrne medale. Dziewczęta zasłuży na złoto, przewaga drużyny w czasie gry była zdecydowana ale niestety bez bramki.
Dziękuję Wam bardzo za to wszystko co robicie dla naszej szkoły słowo, że jesteście “Wielkie” to za mało. Wyróżniam wszystkie dziewczęta, ale to kapitan, Oliwia Gąsinska, poprowadziła drużynę do wicemistrzostwa. Dziękuję za mądrą grę w ataku Wiktorii Kowalskiej, rozgrywającej Poli Włodarczyk, wspaniałej obronie Oli Mirowskiej i Rozalii Różyckiej, bramkarce Paulince Turzyńskiej, która z wielką uwagą broniła bramki. Dziewczęta, które wspierały drużynę zmianami: Iga Puszewska, Oliwia Kwiatkowska, Hania Racinowska, Laura Włodyga i Gabrysia Sroczyńska.

Gratuluję
 Trener Lucyna Bielecka.